Bezpieczeństwo produkcji, Pary i gazy, Rozwiązania dla przemysłu, Technika i przemysł, Utrzymanie ruchu, Wydarzenia branżowe

Konferencja DETEKCJA 2018 zbliża się wielkimi krokami

Konferencja DETEKCJA 2018

Druga edycja konferencji DETEKCJA stworzonej z myślą o specjalistach w zakresie detekcji, sygnalizacji, wentylacji, systemów do oraz monitoringu, kontroli i dostępu zbliża się wielkimi krokami. Jak ważne i warte uwagi jest to wydarzenie pokazała jej pierwsza edycja na jesieni 2017 r. gromadząc w jednym czasie i miejscu 234 specjalistów z branży.

Ciągły rozwój i zaawansowanie technologiczne systemów ich złożoność i coraz szerszy zakres wzajemnej integracji a także nacisk na ocenę ryzyka już na etapie projektowania w celu minimalizacji zagrożenia pożarem i wybuchem jest coraz większym wyzwaniem dla projektantów jak i samych użytkowników systemów, stąd tak istotna jest rola wymiany doświadczeń i prezentacji dobrych praktyk w tym zakresie. Uczestnicy podczas konferencji w Katowicach będą mogli zasięgnąć wiedzy na interesujące ich tematy, przetestować rozwiązania, skonsultować na miejscu projekty oraz zapisać się z certyfikowane szkolenia u Partnerów wydarzenia.

Już w styczniu (25.01) zapraszamy do Katowic gdzie odbędzie się kolejna edycja tego ważnego dla branży wydarzenia, podczas którego tym razem skupimy się na systemach wizyjnego wykrywania pożarów w obszarach wymagających niezawodnego wykrywania ruchu i płomieni, minimalizacji ryzyka w strefach zagrożonych pożarem i wybuchem, detekcji gazów ziemnych i przestrzeniach parkingowych, wymagań po zmianie warunków technicznych od stycznia 2018 oraz wytycznym dotyczącymi ewakuacji i oświetlania awaryjnego.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy: projektantów, instalatorów, deweloperów, generalnych wykonawców, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych, inwestorów, integratorów i użytkowników rozwiązań, zarządców obiektów, przedstawicieli administracji i samorządów, Inżynierów i Kierowników Budów, funkcjonariuszy PSP, a także profesjonalistów chcących zaktualizować poziom wiedzy specjalistycznej w szczególności z zakresu wentylacji, detekcji i sygnalizacji pożarowej projektowanych i realizowanych obiektów budowlanych i przemysłowych. Konferencja DETEKCJA odbywać będzie się w cyklu dwu rocznym dla południa i północy kraju z lokalizacją w Katowicach i Warszawie.

Szczegóły: http://www.dndproject.com.pl/aktualnosci/265-agenda-detekcja-2018

Obejrzyj relację z pierwszej edycji i już dziś zapisz się na konferencję w Katowicach – ilość miejsc limitowana: Podsumowanie DETEKCJA 2017