Zareklamuj się!
Do Twojej dyspozycji oddajemy czasopismo oraz niniejszy portal.

Zdobądź nowych klientów

Niniejszy portal internetowy oraz drukowane czasopismo pt. Express Przemysłowy to unikalne media, w których dziś możesz rozpocząć promocję swojej firmy. Z doświadczenia wiemy, że nawet największy entuzjasta techniki – inżynier z krwi i kości – potrzebuje czasem oddechu. Dlatego też w Expressie wysokiej jakości artykuły techniczne łączymy z informacjami z obszaru gospodarki, biznesu, technologii i nowinek technicznych. To właśnie ta niezwykle interesująca „mieszanka” w połączeniu z doskonałą bazą odbiorców zapewnia nam i naszym partnerom sukces. Dołącz do ich grona już teraz!

Do kogo dotrzesz
reklamując się w Expressie

Podział wg branż

  • Przemysł energetyczny
  • Przemysł chemiczny
  • Przemysł spożywczy
  • Inne

Podział wg stanowisk

inżynierowie działów technicznych (w tym utrzymania ruchu, ds. produkcji, remontów, BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz inwestycji)
kadra wyższego szczebla (prezesi i dyrektorzy zakładów przemysłowych)
projektanci branży przemysłowej, a także kierownicy i inżynierowie projektów

Pobierz skrócona listę odbiorców Expressu Przemysłowego.

Bartek-male-okragle-1

Express Przemysłowy został stworzony przez GRUPĘ WOLFF – firmę inżynieryjną, która od ponad 20 lat dostarcza urządzenia i technologie dla najważniejszych gałęzi polskiego przemysłu. Firmę, która swój sukces zawdzięcza skrupulatnie budowanej bazie klientów. Dziś poprzez Express Przemysłowy dajemy Ci do niej dostęp.

Bartosz Wolff – Prezes GRUPY WOLFF – tak komentuje powody, dla których podjął decyzję o wprowadzeniu na rynek nowego tytułu:

Od wielu lat borykaliśmy się z problemem znalezienia wydawnictwa, które spełni nasze wysokie wymagania. Pragnęliśmy reklamować się w prestiżowym czasopiśmie, które przede wszystkim będzie docierać do naszych potencjalnych Klientów. Często okazywało się jednak, że obecnym na rynku czasopismom dużo bardziej zależało na docieraniu do swoich reklamodawców aniżeli do kadry inżynierskiej i menadżerskiej z ważnych zakładów przemysłowych czy biur projektowych. To dlatego postanowiliśmy stworzyć Express Przemysłowy. Od początku chcieliśmy kreować czasopismo, które będzie łączyć poważne treści techniczne z materiałami gospodarczymi i biznesowymi, które dają Czytelnikowi chwilę relaksu po ciężkim dniu pracy. To sprawia, że Express czyta się z przyjemnością.

podpis_BW

Bartosz Wolff
Prezes Zarządu – GRUPA WOLFF

cytat

Co o nas myślą
czytelnicy i reklamodawcy

Merytorycznie: zróżnicowane i ciekawe treści, szata graficzna: zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji, EP jest przykładem na to, że magazyn branżowy nie musi być graficznie monotonny. Zróżnicowanie fontów, wyimki, tabelki, infografiki itd. podnoszą atrakcyjność i przyswajalność treści. Na uwagę zasługują również bardzo mocne, wręcz malarskie okładki czasopisma. Dobra treść w atrakcyjnej oprawie.

Natalia Rostkowska
UDT – Rzecznik Prasowy

W mojej ocenie, jeśli chodzi o layout, to obecnie Express jest w czołówce tytułów o tematyce „dookołaprzemysłowej”.

Adam Więch
Steute – Dyrektor Zarządzający

Szata graficzna jest nienaganna, artykuły są rzeczowe i reprezentują wysoki poziom merytoryczny.

Zbigniew Czajgucki
Oceanic S.A. – Specjalista ds. Wdrożeń Farmaceutycznych

Ostatnie wydania

Ile to kosztuje?

Portalod500PLNPromuj się na portalu

Twoi Klienci każdego dnia surfują w sieci. Interesują się gospodarką, biznesem, nowinkami. Dotrzyj do nich poprzez reklamę i artykuły sponsorowane na portalu ex-p.pl

Lub zadzwoń:
12 2018 100

CzasopismoOd1200PLNPromuj się w czasopiśmie

Dotrzyj do 3000 skrupulatnie wybranych przedstawicieli polskich zakładów produkcyjnych, biur projektowych i firm inżynieryjnych. Zyskaj prestiż dzięki reklamie w wyjątkowym czasopiśmie.

Lub zadzwoń:
12 2018 100

Optymalna oferta
Czasopismo + portalOd1500PLNPromuj się na portalu i w czasopiśmie

Reklama w prasie drukowanej wsparta promocją w Internecie gwarantuje najwyższą skuteczność pozyskiwania klientów i zwiększa rozpoznawalność marki.

Lub zadzwoń:
12 2018 100

Chcesz podjąć współpracę?
Napisz do nas

Temat

Nazwa firmy (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Email firmowy (wymagane)

Kupon rabatowy (dotyczy prenumeraty)

Treść wiadomości