Bezpieczeństwo produkcji, Materiały sypkie, Opinie i komentarze, Rozwiązania dla przemysłu, Technika i przemysł, Utrzymanie ruchu, Wydarzenia branżowe

Konferencja szkoleniowa ATEX – jak ograniczać ryzyko wybuchu i ograniczać jego skutki w praktyce

Fot. GRUPA WOLFF
Fot. GRUPA WOLFF

Jesteś jednym z przedstawicieli kadry kierowniczej lub inżynierskiej działów technicznych, w tym odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i utrzymanie ruchu w zakładzie funkcjonującym w branży energetycznej, drzewnej, spożywczej, chemicznej czy farmaceutycznej? Przyjedź do Krakowa i weź udział w V Międzynarodowej Konferencji HAZEX podczas której będziemy rozmawiać o bezpieczeństwie wybuchowym i procesowym w przemyśle. Do udziału zapraszamy również przedstawicieli organizacji państwowych i firm ubezpieczeniowych.

Konferencja odbędzie się w dniach 26-27 października br. w Krakowie. Zdobyta przez uczestników wiedza zostanie potwierdzona imiennym certyfikatem.

Tematyka konferencji
Do wygłoszenia prelekcji zaprosiliśmy wieloletnich ekspertów z branży, co gwarantuje szkoleniowy charakter konferencji. Tematyka obejmować będzie nie tylko zagadnienia prawne, ale także praktyczne podejście do kwestii bezpieczeństwa wybuchowego w przemyśle. Tematy poszczególnych prelekcji znajdziesz tutaj>>.

Pokaz wybuchów na żywo
W czasie konferencji zrealizowany zostanie pokaz wybuchów, podczas którego zostaną zaprezentowane poszczególne systemy przeciwwybuchowe. Pokaz niewątpliwie pozwoli uczestnikom zobaczyć jak ogromna siła drzemie w nawet niewielkich ilościach palnych pyłów czy gazów. Zachęcamy do zapoznania się z filmem prezentującym nasze poprzednie testy: www.hazex.eu/wydarzenia/konferencja-hazex-2017/

Zgłoszenie / Rezerwacja miejsca
Aby dokonać zgłoszenia lub niezobowiązującej rezerwacji miejsca wystarczy wypełnić formularz: www.hazex.eu/wydarzenia/konferencja-hazex-2017#formularz

Szczegółowe informacje na temat płatności, zakwaterowania, wyżywienia oraz parkingu dostępne są na stronie www.hazex.eu w zakładce „Konferencje ATEX” oraz pod nr telefonu: 515 380 924.

Uroczysta kolacja
W pierwszy dzień konferencji odbędzie się uroczysta kolacja z atrakcją wieczoru. Mamy nadzieję, że będzie to idealna okazja do zakulisowych rozmów i rozważań.

Lokalizacja i termin
Hotel Best Western Premier
Kraków, ul. Opolska 14a (w pobliży lotniska oraz autostrady A4)
26-27 października 2017 r.