Bezpieczeństwo produkcji, Pary i gazy, Substancje ciekłe, Technika i przemysł, Utrzymanie ruchu

Międzynarodowa Konferencja nt. bezpieczeństwa procesowego i wybuchowego w przemyśle chemicznym

Szeroko rozumiany przemysł chemiczny stanowi jeden z podstawowych sektorów rodzimej gospodarki. Dążąc do zapewnienia stabilnego i bezpiecznego funkcjonowania zakładów przemysłowych w Polsce, na terenie których występuje zagrożenie wybuchowe, pragniemy zaprosić Państwa do uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji dedykowanej bezpieczeństwu wybuchowemu i procesowemu w przemyśle chemicznym, petrochemicznym, offshore i pokrewnych, która odbędzie się 6 i 7 października 2016 roku w Krakowie.

Tematyka konferencji obejmować będzie zagadnienia związane z bezpieczeństwem procesowym, funkcjonalnym i wybuchowym, w tym z ochroną przed zagrożeniami, jakie stwarzają produkty powszechnie stosowane w przemyśle. Wzrost świadomości na temat zabezpieczeń instalacji przemysłowych ma bowiem istotny wpływ na ograniczenie ryzyka wypadków i katastrof przemysłowych.

Relacja z Konferencji INDEX 2015

 

Liczba uczestników

2 DNI WYKŁADÓW
POKAZ WYBUCHÓW I ZABEZPIECZEŃ
17 WYKŁADOWCÓW Z POLSKI I EUROPY
PONAD 95% UCZESTNIKÓW PRZYZNAŁO KONFERENCJI NAJWYŻSZĄ NOTĘ*

*Dane pochodzą z anonimowej ankiety przeprowadzonej wśród uczestników po zakończeniu konferencji.

Dla kogo?

Bieżąca konferencja skierowana jest do przedstawicieli zakładów przemysłowych, biur projektowych, firm ubezpieczeniowych oraz instytucji i organizacji funkcjonujących przede wszystkim w następujących sektorach:

  • przemysł chemiczny i petrochemiczny
  • przemysł offshore
  • przemysł gazowniczy
  • przemysł energetyczny
  • producenci farb i lakierów
  • pokrewne do powyższych

Poruszane zagadnienia

Tegoroczne wydarzenie obejmować będzie starannie dobrane prelekcje, które wygłoszą eksperci z Polski i Europy. Konferencja odbędzie się w dwóch językach – polskim i angielskim, a wszystkie wystąpienia, komentarze czy pytania będą tłumaczone przez wykwalifikowanych tłumaczy symultanicznych. Omawiane zagadnienia pozwolą odbiorcom poszerzyć wiedzę z zakresu bezpieczeństwa procesowego, wybuchowego i funkcjonalnego.

Ponadto w ramach spotkania przewidziany został widowiskowy pokaz wybuchów wraz z prezentacją skuteczności powszechnie stosowanych systemów ochronnych. W ten sposób uczestnicy konferencji będą mogli na własnej skórze odczuć skutki zagrożeń, które każdego dnia występują na terenie zakładów przemysłowych. Organizowane w ramach konferencji pokazy uświadamiają jak wielka siła drzemie w pozornie niegroźnych substancjach. Chcemy podkreślić jak ważny w środowisku przemysłowym jest szacunek dla bezpieczeństwa. – komentuje Sebastian Gruszka, odpowiedzialny z ramienia Międzynarodowego Stowarzyszenia Ekspertów ds. Bezpieczeństwa wybuchowego oraz GRUPY WOLFF za organizację spotkania.

„Chcemy podkreślić jak ważny w środowisku przemysłowym jest szacunek dla bezpieczeństwa.”

Ze swojej strony gwarantujemy wysoką jakość przekazywanej wiedzy oraz komfort uczestników podczas każdego z elementów seminarium. Organizowane przez nas do tej pory Konferencje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i przychylnymi opiniami. Poniżej zapraszamy do obejrzenia relacji z ubiegłorocznego wydarzenia. – dodaje Sebastian Gruszka.

Termin i miejsce Konferencji

6-7 października 2016
Hotel Best Western Premier
Kraków, ul. Opolska 14a

Rezerwacja miejsca

Do dnia 07.05.16 (lub do wyczerpania puli miejsc dostępnych na warunkach promocyjnych) gwarantujemy Państwu otrzymanie najniższej ceny. Więcej informacji na: https://www.hazex.eu/wydarzenia/konferencja-hazex-2017/

Opinie o Konferencji

tylu uczestników przyznało konferencji najwyższą notę w kategorii ogólna ocena wydarzenia

Tomasz Mitoraj, Maintenance Section Leader
Rockwool Polska

Było nam niezmiernie miło móc uczestniczyć w konferencji INDEX. Mam nadzieję, że będziemy również uczestniczyć w kolejnej, równie owocnej pod względem teoretycznym i praktycznym konferencji.

Marcin Leśniak, Specjalista ds. BHP
Teva Operations Poland sp. z o.o.

Chciałbym podziękować za zorganizowanie seminarium, które było naprawdę wartościowe, ciekawe i bardzo dobrze przygotowane.

Pełna fotorelacja dostępna jest na stronie: https://www.grupa-wolff.eu/2015/11/konferencja-index-2015-fotorelacja/