Nauka i technologie, Nauka w Polsce, Technika i przemysł, Technologie, Wydarzenia branżowe

Warsztaty Technologiczne Techpoint 2017

Fot. www.warsztatytechnologiczne.pl

Na początku czerwca w Zawierciu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Warsztaty Technologiczne Techpoint 2017. Będzie to impreza, podczas której będzie okazja zapoznać się z nowinkami technologicznymi, ale i nie tylko.

Warsztaty Technologiczne Techpoint to pierwsza edycja dużej imprezy, podczas której w jednym miejscu spotka kilkuset uczestników i ludzi związanych z biznesem. Warsztaty Techpoint odbędą się na terenie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego w Zawierciu przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 24.

W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli zobaczyć pokazy i prezentacje firm oraz instytucji. Będą to:  PferdVSM, Otelo, Fatpol Tools, Oberon 3D, Oxyline, Strefa Usług 3D, Sandvik, Lenso, Zawierciański Park Przemysłowo Technologiczny, Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego, Politechnika Częstochowska i Politechnika Śląska. Pokazy będą interesujące, a w programie ujęto m.in. prezentację łazika marsjańskiego, bolidu green power lub pokaz kopiowania 3D. Dla wszystkich uczestników przygotowany zostanie catering w formie kiełbasek z grilla i grochówki z kuchni polowej.

Harmonogram imprezy

12:00 Rozpoczęcie wydarzenia
12:15 Przedstawienie Wystawców
13:00 Pokazy Wystawców
14:00 Catering dla Zwiedzających
14:30 Pokazy Wystawców
18:00 Zakończenie wydarzenia

Więcej informacji można znaleźć na www.warsztatytechnologiczne.pl