Bezpieczeństwo produkcji, Rozwiązania dla przemysłu, Technika i przemysł, Utrzymanie ruchu, Wydarzenia branżowe

Energooszczędne, innowacyjne i ekologiczne – takie są w tym roku Targi ŚWIATŁO, Targi ELEKTROTECHNIKA i Wystawa TELETECHNIKA

targi-swiatlo-elektrotechnika-2018

Zapraszamy do udziału w najważniejszym wydarzeniu branży oświetleniowej i elektrotechnicznej 2018 roku. W programie Targów znalazło się tradycyjnie kilkanaście szkoleń, warsztatów i konferencji.

XXVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO 2018
XVI Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2018
VIII Wystawa TELETECHNIKA 2018

Termin: 31 stycznia – 2 lutego
Godziny otwarcia: 10:00 – 17:00
Warszawskie Centrum Wystawiennicze EXPO XXI

Energooszczędne, innowacyjne i ekologiczne – takie są w tym roku Targi ŚWIATŁO, Targi ELEKTROTECHNIKA i Wystawa TELETECHNIKA.
Na ponad 15 tys. m2 swoje produkty i rozwiązania pokaże około 500 firm z Polski i zagranicy. Wiele z prezentowanych produktów będzie pokazywana po raz pierwszy w Polsce.

Targom towarzyszą 23 szkolenia, seminaria i warsztaty organizowanych przy współpracy m. innymi z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa, Izbą Architektów RP, Stowarzyszeniem Architektów RP, Stowarzyszeniem Teletechników Polskich XXI oraz Polską Izbą Radiodyfuzji Cyfrowej.

Wśród nich, na uwagę zasługują:

  • cykl jedenastu szkoleń oraz warsztatów organizowanych we współpracy z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa. Stanowią one kompendium wiedzy technicznej i prawno-normalizacyjnej niezbędnej do projektowania i kierowania elektrycznymi i teletechnicznymi pracami budowlanymi, pracami modernizacyjnymi oraz eksploatacyjnymi i konserwacyjnymi.
  • Praktyczne warsztaty z zakresu okablowania teletechnicznego budynków organizowane we współpracy z Polską Izbą Radiodyfuzji Cyfrowej i Stowarzyszeniem Teletechników Polskich XXI
    Dziewiętnaste spotkanie projektantów oświetlenia z przedstawicielami świata architektury – warsztat ARCHITEKTURA * ŚWIATŁO* PRZESTRZEŃ organizowane wspólnie z Izbą Architektów RP.
  • Strefa Wnętrze Otwarte poświęcone inteligentnym rozwiązaniom w budownictwie, systemom smart-home i designowi pod patronatem architekt Justyny Smolec.
  • Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego zaprasza do udziału w szkoleniu Rozwiązania inteligentnego oświetlenia. To spotkanie przybliży wymagania stawiane nowoczesnym oprawom LEDowym
  • Spotkania skierowane do przedstawicieli samorządów lokalnych, m.in. seminarium poświęcone nowym rozwiązaniom oświetlenia dróg oraz terenów miejskich, które połączone jest z uroczystością wręczenia nagród w Konkursie na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy zarówno tych, którzy już stosują najnowsze techniki oświetleniowe jak i tych, którzy chcą się zapoznać się z możliwościami nowoczesnego sprzętu oświetleniowego oraz poznać nieprzeciętne realizacje architektoniczne.

www.lightfair.pl www.elektroinstalacje.pl www.cenerg.pl www.tele-technika.com

Organizator:
Agencja SOMA Sp.J.
Ul. Bronikowskiego 1
02-796 Warszawa
Tel: 22 649 76 69
office@agencjasoma.pl