Bezpieczeństwo produkcji, Rozwiązania dla przemysłu, Technika i przemysł, Utrzymanie ruchu, Wydarzenia branżowe

Konferencja Pneumatyka, hydraulika i gazy techniczne w przemyśle już wkrótce!

Konferencja Pneumatyka, hydraulika i gazy techniczne w przemyśle
Fot. Axon Media Group

Axon Media od lat organizuje branżowe konferencje przeznaczone dla kadry zakładów produkcyjnych i przemysłowych. Podczas nich cenieni eksperci prowadzą wykłady i warsztaty oraz dzielą się z uczestnikami swoją praktyczną wiedzą na temat wdrożeń.

14 maja br. we Wrocławiu odbędzie się konferencja Pneumatyka, hydraulika i gazy techniczne w przemyśle, podczas której usłyszysz o zastosowaniu systemów hydraulicznych, pneumatycznych oraz gazów w przemyśle. Doświadczeni prelegenci podzielą się w swoich prezentacjach najważniejszymi wskazówkami na temat sposobów działania oraz zasad bezpieczeństwa.

W czasie konferencji możesz wysłuchać prelekcji, wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów oraz obejrzeć wystawy firm z branży produkcyjnej.

Warsztaty będą skupiały się na praktycznej części zagadnień związanych z interfejsem komunikacyjnym IO-Link. Jest to doskonała okazja do pozyskania wiedzy na temat praktycznych aspektów uruchamiania aplikacji opartych o interfejs IO-Link, a także do zapoznania się z metodyką integracji systemu ze sterownikami PLC.

Podczas drugiego z warsztatów eksperci opowiedzą o skutecznych i sprawdzonych strategiach zarządzania systemem sprężonego powietrza. W ramach warsztatów nie zabraknie praktycznych ćwiczeń, podczas których będziecie Państwo mieli szansę dokładnego zrozumienia przedstawianych koncepcji.

Udział w wyżej wymienionych konferencjach jest bezpłatny. Warsztaty odbywają się po części wykładowej. W czasie konferencji udostępniamy prasę branżową.

Program konferencji: http://www.axonmedia.pl/konferencje/program/Pneumatyka-hydraulika-maj-2019-wroclaw/

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz tutaj: www.KonferencjeTechniczne.pl

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!