Bezpieczeństwo produkcji, Technika i przemysł, Utrzymanie ruchu, Wydarzenia branżowe

WORK SAFETY-EXPO 2019 już od 6 czerwca w Targach Kielce

Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Systemów Zabezpieczeń Przeciwpożarowych  KIELCE WORK SAFETY-EXPO po raz trzeci w Targach Kielce już 6 czerwca. Poprzednią edycję wydarzenia, skierowanego do firm świadomie dbających o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz do producentów i dystrybutorów z branży zwiedziło blisko 6 tysięcy gości.

Targi KIELCE WORK SAFETY-EXPO uzyskały honorowe patronaty Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Dozoru Technicznego oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP.

Wystawa w swoim szerokim zakresie branżowym będą miały między innymi:  elementy ochrony indywidualnej pracowników, środki ochrony zbiorowej, materiały do produkcji odzieży roboczej i ochronnej, znaki ochrony ppoż. i ewakuacyjne, , znaki informacyjne, instrukcje bhp i ppoż., oświetlenie  awaryjne w tym w wykonaniu ATEX, ewakuacyjne i bezpieczeństwa, systemy alarmowe.

Po raz trzeci obok ciekawej ekspozycji  produktów z zakresu szeroko pojętego BHP, Targi KIELCE WORK SAFETY-EXPO, będą również miejscem do zapoznania się z ważnymi aspektami bezpieczeństwa pracy. Merytoryczne wsparcie zapewni STREFA EDUKACYJNA NA RZECZ OCHRONY I BEZPIECZEŃSTWA, którą wypełnią:

  • dyżury ekspertów z różnych instytucji działających na rzecz ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w pracy (ZUS, WOMP, Stowarzyszenie Służb BHP, ratownictwo medyczne, stowarzyszenia pracodawców),
  • pokazy ratownictwa medycznego i fizjoterapii, dyżury lekarzy i ratowników medycznych,
  • wystawa środków ochrony indywidualnej,
  • prezentacje filmów instruktażowych Państwowej Inspekcji Pracy,
  • konkursy wiedzy o prawie pracy i bhp dla publiczności i uczniów szkół ponadgimnazjalnych (quiz wiedzy na temat BHP i ratownictwa przedmedycznego).

Razem z wystawą WORK SAFETY-EXPO odbędą się Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych  IFRE-EXPO. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji online lub na miejscu.

Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji online na stronie wydarzenia lub na miejscu. Zapraszamy do Targów Kielce od 6 do 8 czerwca 2019 roku.